Firsat Haber
A101 Aktüel

A101 Aktüel

Kuruluşundan bu güne dek kendine en kaliteli ürünü en uygun fiyata müşteriye ulaştırma misyonunu amaç edinen Türkiye'nin en büyük perakende mağaza zincirlerinden biri olan A101 ilk günkü hevesle yeni mağazaları ve yeni çalışanları ile birlikte ülkenin dört bir yanında hizmet vermeye devam ediyor. Günde yaklaşık 2,5 milyon müşterisine hizmet veren ve 81 il 850 ilçe 6500 mahallede şubesi bulunan A101 hizmet kalitesini artırarak müşteri portföyünü genişleterek çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalarının bir parçası haline gelmiş ve her hafta milyonlarca kişinin takip ettiği A101 aktüel ürünleri ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bizlerde haftalık olarak A101 indirimli aktüel ürünlerini takip eden ziyaretçilerimizin bu indirim fırsatlarından diledikleri zaman ve diledikleri yerde haberdar olabilsinler diye internet sitemizden fırsat avcılığına devam ediyor, aktüel afiş ve broşürlerini hızlı ve güncel şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Her hafta 3 farklı konseptle ilgiyi toplayan A101 mağazalarında;

  • A101 Aldın Aldın Ürünleri
  • A101 İkincisi %50 İndirimli Ürünleri 
  • A101  Haftanın Yıldızları Ürünleri
gibi cazip fırsatlarla karşımıza çıkıyor.

A101 Aktüel Aldın Aldın Ürünleri Nedir

Birbirinden kaliteli markaların piyasada çok satan ürünlerin mümkün olan en düşük fiyatla A101 mağazalarında satışa sunulduğu ve satışa sunulduğu gün büyük ilgi görerek kısa sürede tükendiği ürün satış konseptidir. Bu ürünler genelde her mazağa için 2 ila 5 arasında gönderilen ve stoklarla sınırlı olan kaçırılmaması gereken önemli fırsatlardandır. Ürün yelpazesinde ünlü markalardan akıllı telefonları, lcd televizyonları ve dizüstü(laptop)- tablet gibi bilgisayar çeşitleri yer alır. Piyasanın kesinlikle altına fiyatlarla satılan bu ürünler için mağaza önlerinde sıraya girildiği bile görülmüştür.

A101 İkincisi %50 İndirimli Ürünleri Nelerdir

A101 uyguladığı satış stratejileri ile son dönemde satışı düşmüş veya mağazalarında satışa yeni girmiş ürünlerine olan ilgiyi artırmak, stok durumunun kontrolünü sağlamak amacı ile her hafta farklı farklı ürünlerde ikincisi %50 indirimli satışlarla ilginç teklifler sunmaktadır. Kahvaltılıktan şarküteriye, şampuandan içecek çeşitlerine kadar bir çok üründe karşımıza çıkan bu cazip fırsatları kaçırmamak için sürekli güncel ikincisi %50 indirimli ürünler broşürünü incelemeyi unutmayın.

A101 Haftanın Yıldızları Ürünleri ve İndirim Oranları

Zaten mağazalarında piyasaya göre çok daha uygun fiyata satılan ürünlerin üzerine birde A101'in haftanın yıldızları adı altında extra bir indirim uygulaması gerçekten insanların alışveriş için A101 mağazalarını tercih etmelerinde önemli bir etken. Her hafta birbirinden cazip Yıldızlı Ürün listesini takip etmek ve o an indirime giren ürüne ihtiyacınız olduğunu fark etmek A101'in müşterilerini mutlu etmek için izlediği bir yol olsa gerek. Eğer bu fırsatları kesinlikle kaçırmak istemiyorsanız fırsathaber a101 yıldızlı ürünler broşürüne haftalık olarak sitemiz üzerinden göz atmayı ihmal etmeyin. Keyifli Alışverişler.