Firsat Haber

Bim 16 Haziran Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 16 Haziran fırsat kataloğu yayınlandı. Yayınlanan Aktüel Ürünler Kataloğunda birbirinden kaliteli ürünlerde inanılmaz indirimler yer alıyor. Bim 16 Haziran itibari ile başlayacak indirimlerle Exper Tablet 215 TL’ye, Bisiklet 245 TL’ye müşterilerini bekliyor olacak.

Bim 16 Haziran Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 16 Haziran tarihinde başlayacak indirim ve fırsat dolu Aktüel Ürünler Kataloğu yayınladı. Birbirinden kaliteli markaların ilgi ile beklenen ürünlerini müşterileri ile buluşturacak Bim 16 Haziran Aktüel Ürünler Kataloğunda neler yok ki?

İndirimli olarak satışa sunulacak en dikkat çekici ürün 215 TL’lik fiyatı ile oldukça cazip görünen Exper Tablet gibi görünüyor. 7\” Ekran , Android İşletim Sistemi , 2 Yıl Garantili gibi özellikleri barındıran Exper Tablet 215 TL’lik uygun fiyatı ile kaçırılmayacak cinsten diyebiliriz. Bir diğer Bim 16 Haziran Aktüel Ürünler Kataloğunda yer alan dikkat çekici ürün ise Bisiklet, 245 TL’lik oldukça uygun ve cazip bir fiyatla satılacak Bisiklet 25\” Jant Bisiklet gibi özelliklere sahip.

Katalogda yer alan bir diğer ilgi çekici ürün ise Casio Markalı , Dayanıklı gibi cazip özelliklere sahip Erkek Kol Saati. 79 TL gibi piyasanın çok altında uygun bir fiyatla satışa çıkan ürünü kesinlikle değerlendirmeli ve ihtiyacınız varsa kaçırmamalısınız. Diğer indirimli ürünler ve daha fazlası haberimizde.

Ürün Adı Ürün Fiyatı Ürün Açıklaması
Exper Tablet 215 TL 7\” Ekran , Android İşletim Sistemi , 2 Yıl Garantili
Bisiklet 245 TL 25\” Jant Bisiklet
Erkek Kol Saati 79 TL Casio Markalı , Dayanıklı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Beyzanur Işleyen dedi ki:

    merhabalar 16 haziran bim aktüel ürün katalogu konusunda cevap bekliyorum

  2. Ela Nur dedi ki:

    sitedekilere sormak istedim 16 haziran bim urunlerin katologu hangi sitede

BİR YORUM YAZ