Firsat Haber

Sağlık Bakanlığı Danışman Personeli Alımı Yapıyor

Sağlık Bakanlığı Danışman Personeli Alımı Yapıyor

Sağlık Bakanlığı web sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile ”Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi”nin geliştirilmesi ve sürdürülebilmesi için Sağlıkta Dönüşüm Programı değerlendirilmesine yönelik rapor bazlı bireysel danışmanlık hizmeti verecek personeller aradığını belirtti. 21 Mart’ta güncellenen duyuru ve detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

Alım ilanı Sağlık Bakanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu ve yazının son güncellenme tarihi ise 21 Mart 2017 olarak belirtildi.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Sağlık Bakanlığı
İstihdam Projesi: Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi
Son Başvuru: 5 Nisan
Alınacak Pozisyon: Danışman

SON BAŞVURU 5 NİSAN

Sağlık Bakanlığının Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi kapsamında danışman pozisyonu için personel alımı yapacağı öğrenildi ve adayların 5 Nisan 2017 tarihine kadar müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu tarihe kadar yapılmayan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İLAN DUYURUSU

https://goo.gl/N5HzdN

Yukarıda belirtilmiş olan linkte Sağlık Bakanlığı aracılığı ile yayımlanmış olan ilan bulunmaktadır. Tüm detaylı bilgiye adayların bu linkten ulaşabileceği gibi yine iş tanıtımı, başvuru formu, CV başvuru vb. gibi tüm detaylar için de Sağlık Bakanlığı aracılığı ile oluşturulmuş olan Word dosyalarına adaylar bu kanal üzerinden ulaşabilir. Danışman pozisyonuna başvurmak isteyen adayların 5 Nisan 2017 tarihine kadar müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ