Firsat Haber
Şok Aktüel

Şok Aktüel

Market alışverişi günümüzde en sık yaptığımız alışverişlerin başında geliyor. Birçok farklı ürünü bir arada bulma şansını yakaladığımız marketler giderek gelişiyor ve ülkenin heryerine açılan mağazalarla yayılıyor. Bu mağazalardan biriside adını son zamanlarda sıkça duyduğumuz ŞOK MARKET.

Şok Market’i kuruluşundan bugüne kadar kısaca şu şekilde özetleyebiliriz;
1995 yılında Migros tarafından kurulmuştur. İlk etapta 13 mağazasıyla halka hizmet eden ŞOK Market , hedeflerini giderek büyüterek  ve gerçekleştirerek 2010 yılının sonunda 1254 mağaza sayısına ulaşmıştır. 2011 yılının Ağustos ayında Yıldız Holding bünyesindeki Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alınmıştır. Satışla birlikte bütün mağazalarını baştan sona yenileyen ŞOK Market 2015 yılından itibaren hedeflerini iyice yükselterek 2016 sonunda tam 4.000 mağaza sayısına ulaşmıştır. 2017 yılında da büyüme hedeflerini devam ettiren market zinciri her gün 3 mağaza sloganıyla 2017 yılında tam 1000 mağaza daha açmaya hazırlanıyor. Büyümeye bağlı olarak çalışan sayısınıda 17 binden, 20 binin üzerine çıkarması bekleniyor.

Şok Market Ürünleri;

Şok Market , Et ve süt ürünleri , taze gıdalar , sebze-meyveler , dondurulmuş gıdalar , temizlik ürünleri ve daha birçok ürün gurubunu kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Özellikle istanbul’da hemen her semtte bulunan şubeleriyle (ki bu şubelere Adalar da dahil) ve her hafta değişen indirimli,hediyeli kısacası bol kampanyalı ürünleriyle halkın beğenisini kazanmış durumda. Gün geçtikçe yeni şubeleriyle tüketicilerine fırsat ve indirimli ürünlerin ulaşmasını kolaylaştıran Şok Marketler , haftalık yaptıkları tüm kampanya , fırsat ve  indirimleri ŞOK MARKET AKTÜEL adı altında toplamayı başardı.

Şok Market İndirim Günleri ;

  • Şok Market , “Şokta Her Zaman Fırsat Var” adı altında her Çarşamba bir hafta boyunca aktüel ürünlerini yayınlamaktadır.
  • Şok Market haftasonlarına özel , “Şokta Haftasonu Fırsatları“ adı altında sadece haftasonlarına özel aktüel ürünlerini yayınlamaktadır.
Haftalık yayınlanan “Şok Katalogları” ile Şok Market kampanya ve indirimlerini yeni tabiriyle yukarıda bahsettiğimiz gibi ŞOK AKTÜEL ürünlerini en hızlı ve en doğru şekilde takip edebilirsiniz. FırsatHaber ekibi olarak amacımız ; Şok Market Aktüel , Şok Market Katalog veya Şok Market Broşür olarak geçen kampanyalı ürünlerini haftalık olarak takip etmek ve sadece bir tıkla sizlerin ihtiyacına göre beğenisine sunmak. Geriye size en yakın Şok Market’e gidip beğendiğiniz kampanyalı ürün veya ürünleri cebinize uygun almak kalıyor.